DRINKI W JAPAN SUN!

Nowości zawitały NA STAŁE do naszej karty!
Pytaliście wiele razy o nowości czy odświeżenie menu w dziedzinie drinków no i po wielu szkoleniach całej kadry z tego zakresu możemy zaprezentować Wam nowości!

Znacie nas - musieliśmy mieć pewność, że serwowane przez nas drinki będą na najwyższym poziomie! Wasze zadowolenie to podstawa naszych działań.

Znajdziecie u nas drinki klasyczne i bardzo popularne jak np. Mojito. Ponieważ mojito jest jednym z najsłynniejszych drinków na świecie, możesz spotkać się z różnymi sposobami jego przyrządzania. My postawiliśmy na klasykę, która sama się broni! Wyjątkowy smak i orzeźwienie! Słoneczna Kuba to piękne plaże, cygara i salsa. To również wszechobecny rum, który pojawia się w większości drinków serwowanych w tym kraju. W gorące dni sprawdza się ono doskonale, a orzeźwiający smak zapewnia mu dużą popularność. Jeśli nie pijesz alkoholu - przygotujemy dla Ciebie wersję bezalkoholową!

Projekt bez tytułu

 

Popularne drinki to często… dla każdego coś innego. Jedni wolą alkohol ze świeżym sokiem z cytrusów, inni postawią na połączenie różnych alkoholi. Przepisy na wiele drinków nie zmieniają się od lat a inne znajdziesz pod wieloma wersjami kolorystycznymi i smakowymi!

Dla Was przygotowaliśmy specjalnie 9 różnych drinków! Skosztuj i wybierz swój ulubiony!

 

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Zamów